• Odwiedziny: 2021882

1.06.2015 - Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca br. nasza szkoła przeżywała Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Dzieci i młodzież rywalizowały o Puchar Dyrektora Szkoły. W poniedziałkowy poranek chłopcy z klasy III i II gimnazjum przygotowywali boisko sportowe do mających się odbyć rozgrywek.

Od godziny 9.00 każda klasa prezentowała się w trzech kategoriach tj.: sportowa maskotka, zawołanie klasy oraz plakat. Później wytypowane zespoły klasowe rywalizowały w następujących  konkurencjach sportowych: skoki na piłkach, slalom z piłką, dmuchanie balonika, wrzucanie jajka do kieliszka, skoki dodawane, rzuty na kosz, itd. Kto był, ten wie, a kto nie był, niech żałuje! Po ciężkich zmaganiach i dogrywce w szkole podstawowej, zwyciężyła klasa VI, która otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły i "worek" słodyczy.  Drugie miejsce zajęła klasa V, a miejsce trzecie - klasa IV.

W gimnazjum najlepsza okazała się kasa III, miejsce drugie zajęły klasy II A i B, a miejsce trzecie klasa I. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Emocjonujące zmagania sportowe uatrakcyjniły występy taneczne przygotowane przez dziewczęta  klasy V, które zaprezentowały układ taneczny z pomponami oraz układ gimnastyczny. Duże brawa należą się również dziewczętom z klasy II A i B gimnazjum, które oczarowały nas ZUMBĄ.

Dziękujemy p. Magdzie Smolik naszej absolwentce, obecnie doktorantce Wydziału Farmaceutycznego CM UJ, która specjalnie przyjechała do naszej szkoły i poprowadziła energetyczną ZUMBĘ !

Organizatorzy  Dnia Sportu - p.E. Tatarczuch, p. M. Kalita oraz p. J. Kabat -  serdecznie dziękują wszystkim Dzieciom za fantastyczną zabawę. Tym małym i tym dużym składają najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Szczególnie dziękujemy D. Bąkowi, A. Golonce, M. Daneckiemu, A. Stokłosie oraz  T. Mossettiemu i K. Łosowi z klasy I za przygotowanie, pomoc i czuwanie nad sprawnym przebiegiem imprezy.