• Odwiedziny: 2021452

Gminny Konkurs Informatyczny

W dniu 29 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny w Ilkowicach odbył się VI Gminny Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera".

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior. Konkurs, kierowany był dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VI w gminie Żabno, składał się z etapu szkolnego, mającego na celu wyłonienie dwóch reprezentantów szkoły oraz etapu gminnego, którego celem było rozwijanie zainteresowań informatycznych, wyzwolenie ducha rywalizacji i nauczenie logicznego myślenia w rozwiązywaniu problemów przy pomocy komputera. Zadanie uczniów polegało na odwzorowaniu dokumentu tekstowego z elementami grafiki w pakiecie biurowym Office 2010.

III miejsce zajęła uczennica naszej szkoły: Iwona Kupisz z szóstej klasy.  Gratulujemy!