• Odwiedziny: 2016238

Ozdoba bożonarodzeniowa

Znane są już wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego na ozdobę bożonarodzeniową zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Spośród 107 ozdób choinkowych Gminna Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, staranność i samodzielność wykonania oraz nawiązanie do tradycji świątecznej przyznała nagrody i wyróżnienia.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 18 grudnia w sali widowiskowej GCK. Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczał laureatom Burmistrz Żabna – Zbigniew Lustofin, który objął Konkurs Plastyczny honorowym patronatem.

Do udziału w konkursie w naszej szkole przystąpiło 32 dzieci z klas I-III, które przygotowały piękne prace. Spośród nich Szkolna Komisja Konkursowa wyłoniła 6  prac, które zostały przekazane do Centrum Kultury w Żabnie. Wybór był bardzo trudny. W Żabnie została nagrodzona II miejscem praca Klaudii Ciemieniowskiej z klasy I a.

Laureatce konkursu serdecznie gratulujemy, natomiast wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a szczególnie za oryginalność, kreatywność i pomysłowość oraz estetykę wykonania pracy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.