25.01.2017 - Dzień Babci i Dziadka

KOCHAMY WAS,  KOCHAMY CAŁYM SERCEM

I RADOŚCI  CHCEMY WAM  DAĆ JAK NAJWIĘCEJ!

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku zorganizowana  została przez uczniów klas IV, V, VI wraz z wychowawczyniami: Eweliną Talandą, Ewą Wąż, Elżbietą Tatarczuch.

Wszystkie  babcie i wszystkich dziadków, którzy  przybyli by podziwiać występy swoich ukochanych wnuków,  powitała serdecznie dyrektor szkoły mgr Alina Mosio.

W pięknie udekorowanej sali uczniowie zaprezentowali program artystyczny.
Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” oraz koncert kolęd i pastorałek. Po  zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń  i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy wszystkim przybyłym babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość  i ciepło.