• Odwiedziny: 2027448

Memoriał im. Barbary Kochańczyk

Memoriał im. Barbary Kochańczykw Łęgu Tarnowskim
5 listopada 2010 roku odbyły się zawody sportowe w koszykówce dziewcząt dla szkół gimnazjalnych.

Było to już VI spotkanie młodzieży i opiekunów, którzy w ten sposób chcą uczcić pamięć  nauczycielki  w-f , która pracowała w naszej gminie i która zmarła po długiej i ciężkiej walce z nieuleczalną chorobą.
Gimnazjum w Łegu przygotowało wspaniały występ taneczny swoich dziewcząt. Były zacięte mecze i wspaniałe nagrody. Nasze dziewczęta w składzie: Magda Wrona, Magda Bąk, Ilona Motyka, Kasia Kowal, Agnieszka Sobiczewska, Natalia Zysek, Angelika Gębala, Karolina Kołodziej, Faustyna Wojdyło, Anita Miroszka – uplasowały się na IV miejscu, wyprzedzając drużynę ze Zbylitowskiej Góry i drużynę gospodarzy.
Bezkonkurencyjne (na razie) były dziewczęta z Gimnazjum w Niedomicach,
II m-ce zajęło Żabno a III m-ce Gimnazjum z Wojnicza. Dziękuję dziewczętom za ogromny wysiłek jaki włożyły w te rozgrywki i życzę powodzenia za rok!

Nauczyciel wych. fiz. –  M. Kalita