• Odwiedziny: 2021537

Bieg uliczny

Słoneczna pogoda, duża frekwencja, wspaniała atmosfera wśród uczestników! Tak najkrócej można opisać tegoroczne biegi, które odbyły się 20 czerwca w Żabnie.

Po raz jedenasty uczestnicy Biegu Ulicznego „Pamięci Jana Pawła II” stanęli na starcie. Impreza sportowa, co roku skupia wielu entuzjastów z różnych grup wiekowych. Biegi najmłodszych uczestników na krótkich dystansach cieszą się największą frekwencją i są najbardziej emocjonujące. Na starcie nie zabrakło też naszych reprezentantów z zerówki. Byli to: Klaudia Bułat, Agnieszka Ciukaj, Aleksandra Słota, Filip Czosnyka, Gabriel Szarek, Oskar Sokołowski, Filip Solak, Maciek Nytko, Kuba Majchrowski i Przemek Forgiel. Oczywiście wszyscy pokonali trasę w mgnieniu oka, a zamiast zmęczenia na mecie pojawiały się same uśmiechy. Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy i nagrody. Wszystkim gratulujemy!